KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14299249
nr 1429 9249
John Herbert, Signerad, stilleben. Olja på pannå, 76x60, yttermått inklusive ram: 90x73 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 november 2021
kl 20:44:43
31/10 20:44:31
1/11 19:14:09